Locator Львів ВійськкоматиВійськкомати Львів

Військкомати у Львові

2
фільтр: цілодобово
 • Львовский областной военный комиссариат

  вулиця Івана Франка, тел. 0 (32) 260-26... показати
  вулиця Івана Франка, 25, тел. +380(32)260-26-44 детальніше
  Військкомати Львовский областной военный комиссариат знаходиться у Львові, вулиця Івана Франка. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Військовий комісаріат

  Львів, вулиця Ветеранів, тел. 0 (32) 261-42... показати
  Львів, вулиця Ветеранів, 2, тел. +380(32)261-42-45 детальніше
  Військкомати Військовий комісаріат знаходиться у Львові, вулиця Ветеранів.

Коротко про військкомати у Львові (Львівська)

На цій сторінці зібрані військкомати, розташовані у Львові (Львівська). Locator відомо про дві військкомати поряд з цим місцем серед яких Львовский областной военный комиссариат, Військовий комісаріат , які розташовані на вул. Івана Франка, вул. Ветеранів. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці військкомати.

 • Скільки Військкомати у Львові?

  За даним Locator у Львові ведуть діяльність 2 Військкомати.

 • Які Військкомати найкращі у Львові?

  Locator радить відвідати насступні Військкомати у Львові: Львовский областной военный комиссариат, Військовий комісаріат.

 • Де знаходиться найближчі від мене Військкомати у Львові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Військкомати, перейдіть на сторінку Військкомати у Львові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Військкомати у Львові?

  Ціни на послуги Військкомати залежать від конкретної послуги і Військкомати. Locator.ua дає можливість всім Військкомати вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Військкомати.

 • Послугами яких Військкомати у Львові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Військкомати, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Львовский областной военный комиссариат, Військовий комісаріат.

 • Як зв'язатись з цими Військкомати?

  Контакти для зв'язку з цими Військкомати ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Військкомати у Львові

Військкомати за районами Львова: