Locator Львів ТехнікумиТехнікуми Львів

Технікуми у Львові

2
 • Гуртожиток

  вулиця Лисинецька, тел.
  вулиця Лисинецька, 2, тел. детальніше
  Технікуми Гуртожиток знаходиться у Львові, вулиця Лисинецька.
 • СТК Львовская Политехника Осо Украины

  вулиця Івана Чмоли, тел. 0 (96) 342-16... показати
  вулиця Івана Чмоли, 2, тел. +380(96)342-16-55 детальніше
  Технікуми СТК Львовская Политехника Осо Украины знаходиться у Львові, вулиця Івана Чмоли. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про технікуми у Львові (Львівська)

На цій сторінці зібрані технікуми, розташовані у Львові (Львівська). Locator відомо про дві технікуми поряд з цим місцем серед яких Гуртожиток, СТК Львовская Политехника Осо Украины , які розташовані на вул. Лисинецька, вул. Івана Чмоли. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці технікуми.

 • Скільки Технікуми у Львові?

  За даним Locator у Львові ведуть діяльність 2 Технікуми.

 • Які Технікуми найкращі у Львові?

  Locator радить відвідати насступні Технікуми у Львові: Гуртожиток, СТК Львовская Политехника Осо Украины.

 • Де знаходиться найближчі від мене Технікуми у Львові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Технікуми, перейдіть на сторінку Технікуми у Львові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Технікуми у Львові?

  Ціни на послуги Технікуми залежать від конкретної послуги і Технікуми. Locator.ua дає можливість всім Технікуми вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Технікуми.

 • Послугами яких Технікуми у Львові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Технікуми, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Гуртожиток, СТК Львовская Политехника Осо Украины.

 • Як зв'язатись з цими Технікуми?

  Контакти для зв'язку з цими Технікуми ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Технікуми у Львові

Технікуми за районами Львова: