Locator Львів Медичні комісіїМедичні комісії Львів

Медичні комісії у Львові

4
 • Медико-социальная экспертная комиссия Галицкого района

  вулиця Олександра Фредра, тел. 0 (32) 261-50... показати
  вулиця Олександра Фредра, 2, тел. +380(32)261-50-18 детальніше
  Медичні комісії Медико-социальная экспертная комиссия Галицкого района знаходиться у Львові, вулиця Олександра Фредра. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 15:00.
 • Львовская Областная хозрасчетная поликлиника

  проспект В'ячеслава Чорновола, тел. 0 (32) 231-72... показати
  проспект В\'ячеслава Чорновола, 45ак11, тел. +380(32)231-72-63 детальніше
  Медичні комісії Львовская Областная хозрасчетная поликлиника знаходиться у Львові, проспект В'ячеслава Чорновола. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Комиссия водителей

  проспект В'ячеслава Чорновола, тел. 0 (32) 291-91... показати
  проспект В\'ячеслава Чорновола, 45а, тел. +380(32)291-91-48 детальніше
  Медичні комісії Комиссия водителей знаходиться у Львові, проспект В'ячеслава Чорновола. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 15:00.
 • Психиатрическая Медико-Социальная Экспертная Комиссия № 1, № 2

  Львів, вулиця Кульпарківська, тел. 0 (32) 264-07... показати
  Львів, вулиця Кульпарківська, 95, тел. +380(32)264-07-11 детальніше
  Медичні комісії Психиатрическая Медико-Социальная Экспертная Комиссия № 1, № 2 знаходиться у Львові, вулиця Кульпарківська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 15:00.

Коротко про медичні комісії у Львові (Львівська)

На цій сторінці зібрані медичні комісії, розташовані у Львові (Львівська). Locator відомо про чотири медичні комісії поряд з цим місцем серед яких Медико-социальная экспертная комиссия Галицкого района, Львовская Областная хозрасчетная поликлиника, Комиссия водителей та інші , які розташовані на вул. Олександра Фредра, пр. В'ячеслава Чорновола і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичні комісії.

 • Скільки Медичні комісії у Львові?

  За даним Locator у Львові ведуть діяльність 4 Медичні комісії.

 • Які Медичні комісії найкращі у Львові?

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичні комісії у Львові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичні комісії, перейдіть на сторінку Медичні комісії у Львові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичні комісії у Львові?

  Ціни на послуги Медичні комісії залежать від конкретної послуги і Медичні комісії. Locator.ua дає можливість всім Медичні комісії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичні комісії.

 • Послугами яких Медичні комісії у Львові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичні комісії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Медико-социальная экспертная комиссия Галицкого района, Львовская Областная хозрасчетная поликлиника, Комиссия водителей.

 • Як зв'язатись з цими Медичні комісії?

  Контакти для зв'язку з цими Медичні комісії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичні комісії у Львові

Медичні комісії за районами Львова: