Locator Львів СанаторіїСанаторії Львів

Санаторії у Львові

3
фільтр: цілодобово
 • КЗ ЛОР Детский туберкулезный санаторий

  Львів, вулиця Антоновича, тел. 0 (32) 237-24... показати
  Львів, вулиця Антоновича, 80, тел. +380(32)237-24-86 детальніше
  Санаторії КЗ ЛОР Детский туберкулезный санаторий знаходиться у Львові, вулиця Антоновича. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Коммунальное учреждение Детский противотуберкулезный санаторий

  Львів, вулиця Зелена, тел. 0 (32) 392-24... показати
  Львів, вулиця Зелена, 2, тел. +380(32)392-24-60 детальніше
  Санаторії Коммунальное учреждение Детский противотуберкулезный санаторий знаходиться у Львові, вулиця Зелена. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Санаторій

  вулиця Городоцька, тел.
  вулиця Городоцька, городоцька, тел. детальніше
  Санаторії Санаторій знаходиться у Львові, вулиця Городоцька.

Коротко про санаторії у Львові (Львівська)

На цій сторінці зібрані санаторії, розташовані у Львові (Львівська). Locator відомо про три санаторії поряд з цим місцем серед яких КЗ ЛОР Детский туберкулезный санаторий, Коммунальное учреждение Детский противотуберкулезный санаторий, Санаторій , які розташовані на вул. Антоновича, вул. Зелена, вул. Городоцька. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці санаторії.

 • Скільки Санаторії у Львові?

  За даним Locator у Львові ведуть діяльність 3 Санаторії.

 • Які Санаторії найкращі у Львові?

 • Де знаходиться найближчі від мене Санаторії у Львові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Санаторії, перейдіть на сторінку Санаторії у Львові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Санаторії у Львові?

  Ціни на послуги Санаторії залежать від конкретної послуги і Санаторії. Locator.ua дає можливість всім Санаторії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Санаторії.

 • Послугами яких Санаторії у Львові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Санаторії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: КЗ ЛОР Детский туберкулезный санаторий, Коммунальное учреждение Детский противотуберкулезный санаторий, Санаторій.

 • Як зв'язатись з цими Санаторії?

  Контакти для зв'язку з цими Санаторії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Санаторії у Львові

Санаторії за районами Львова: