Locator Львів ТравмпунктиТравмпункти Львів

Травмпункти у Львові

4
фільтр: цілодобово
 • Травматологический пункт № 2

  Львів, вулиця Володимира Навроцького, тел. 0 (32) 270-63... показати
  Львів, вулиця Володимира Навроцького, 23, тел. +380(32)270-63-30 детальніше
  Травмпункти Травматологический пункт № 2 знаходиться у Львові, вулиця Володимира Навроцького. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Коммунальная городская клиническая больница № 8 г. Львова

  вулиця Володимира Навроцького, тел. 0 (32) 236-74... показати
  вулиця Володимира Навроцького, 23, тел. +380(32)236-74-06 детальніше
  Травмпункти Коммунальная городская клиническая больница № 8 г. Львова знаходиться у Львові, вулиця Володимира Навроцького. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Міський травмпункт № 1

  вулиця Івана Виговського, тел. 0 (32) 262-71... показати
  вулиця Івана Виговського, 32, тел. +380(32)262-71-20 детальніше
  Травмпункти Міський травмпункт № 1 знаходиться у Львові, вулиця Івана Виговського. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Круглосуточный травматологический пункт № 3

  Львів, вулиця Миколайчука, тел. 0 (32) 252-75... показати
  Львів, вулиця Миколайчука, 9, тел. +380(32)252-75-94 детальніше
  Травмпункти Круглосуточный травматологический пункт № 3 знаходиться у Львові, вулиця Миколайчука. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

Коротко про травмпункти у Львові (Львівська)

На цій сторінці зібрані травмпункти, розташовані у Львові (Львівська). Locator відомо про чотири травмпункти поряд з цим місцем серед яких Травматологический пункт № 2, Коммунальная городская клиническая больница № 8 г. Львова, Міський травмпункт № 1 та інші , які розташовані на вул. Володимира Навроцького, вул. Івана Виговського і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці травмпункти.

 • Скільки Травмпункти у Львові?

  За даним Locator у Львові ведуть діяльність 4 Травмпункти.

 • Які Травмпункти найкращі у Львові?

 • Де знаходиться найближчі від мене Травмпункти у Львові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Травмпункти, перейдіть на сторінку Травмпункти у Львові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Травмпункти у Львові?

  Ціни на послуги Травмпункти залежать від конкретної послуги і Травмпункти. Locator.ua дає можливість всім Травмпункти вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Травмпункти.

 • Послугами яких Травмпункти у Львові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Травмпункти, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Травматологический пункт № 2, Коммунальная городская клиническая больница № 8 г. Львова, Міський травмпункт № 1.

 • Як зв'язатись з цими Травмпункти?

  Контакти для зв'язку з цими Травмпункти ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Травмпункти у Львові

Травмпункти за районами Львова: