Locator Львів Урологічні центриУрологічні центри Львів

Урологічні центри у Львові

2
 • Уросвіт

  вулиця Івана Огієнка, тел. 7003080... показати
  вулиця Івана Огієнка, 3, тел. 0967003080 детальніше
  Якщо Вас турбує стан вашого здоров’я, або Ви б хотіли прийти до нашого медичного центру з профілактичною метою, ми завжди підемо Вам назустріч. Лікарі центру «UROSVIT» допоможуть встановити...
 • Медицинский центр Венера

  Львів, вулиця Кос-Анатольського, тел. 0 (32) 245-60... показати
  Львів, вулиця Кос-Анатольського, 4, тел. +380(32)245-60-75 детальніше
  Урологічні центри Медицинский центр Венера знаходиться у Львові, вулиця Кос-Анатольського. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 14:00.

Коротко про урологічні центри у Львові (Львівська)

На цій сторінці зібрані урологічні центри, розташовані у Львові (Львівська). Locator відомо про дві урологічні центри поряд з цим місцем серед яких Уросвіт, Медицинский центр Венера , які розташовані на вул. Івана Огієнка, вул. Кос-Анатольського. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці урологічні центри.

 • Скільки Урологічні центри у Львові?

  За даним Locator у Львові ведуть діяльність 2 Урологічні центри.

 • Які Урологічні центри найкращі у Львові?

  Locator радить відвідати насступні Урологічні центри у Львові: Уросвіт, Медицинский центр Венера.

 • Де знаходиться найближчі від мене Урологічні центри у Львові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Урологічні центри, перейдіть на сторінку Урологічні центри у Львові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Урологічні центри у Львові?

  Ціни на послуги Урологічні центри залежать від конкретної послуги і Урологічні центри. Locator.ua дає можливість всім Урологічні центри вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Урологічні центри.

 • Послугами яких Урологічні центри у Львові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Урологічні центри, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Уросвіт, Медицинский центр Венера.

 • Як зв'язатись з цими Урологічні центри?

  Контакти для зв'язку з цими Урологічні центри ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Урологічні центри у Львові

Урологічні центри за районами Львова: