• Наркологическая клиника Реванш

  вулиця Київська, тел. 0 (66) 240-22... показати
  вулиця Київська, київська, тел. +380(66)240-22-44 детальніше
  Наркологічні клініки Наркологическая клиника Реванш знаходиться у Львові, вулиця Київська. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Реабилитационный центр Волна

  Львів, вулиця Околична, тел. 0 (68) 541-66... показати
  Львів, вулиця Околична, околична, тел. +380(68)541-66-89 детальніше
  Наркологічні клініки Реабилитационный центр Волна знаходиться у Львові, вулиця Околична. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.

Коротко про наркологічні клініки у Львові (Львівська)

На цій сторінці зібрані наркологічні клініки, розташовані у Львові (Львівська). Locator відомо про дві наркологічні клініки поряд з цим місцем серед яких Наркологическая клиника Реванш, Реабилитационный центр Волна , які розташовані на вул. Київська, вул. Околична. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці наркологічні клініки.

 • Скільки Наркологічні клініки у Львові?

  За даним Locator у Львові ведуть діяльність 2 Наркологічні клініки.

 • Які Наркологічні клініки найкращі у Львові?

  Locator радить відвідати насступні Наркологічні клініки у Львові: Наркологическая клиника Реванш, Реабилитационный центр Волна.

 • Де знаходиться найближчі від мене Наркологічні клініки у Львові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Наркологічні клініки, перейдіть на сторінку Наркологічні клініки у Львові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Наркологічні клініки у Львові?

  Ціни на послуги Наркологічні клініки залежать від конкретної послуги і Наркологічні клініки. Locator.ua дає можливість всім Наркологічні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Наркологічні клініки.

 • Послугами яких Наркологічні клініки у Львові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Наркологічні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Наркологическая клиника Реванш, Реабилитационный центр Волна.

 • Як зв'язатись з цими Наркологічні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Наркологічні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Наркологічні клініки у Львові

Наркологічні клініки за районами Львова:

  Більше популярних послуг у рубриці:

  психотерапевт, психолог