Locator Львів Онкологічна клінікаОнкологічна клініка Львів

Онкологічна клініка у Львові

1
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр
  Львів, вулиця Ярослава Гашека, тел. 0 (32) 295-37... показати
  Львів, вулиця Ярослава Гашека, 2а, тел. +380(32)295-37-77 детальніше
  Працюють 3 лабораторії – клінічна, цитологічна та радіоізотопної діагностики, 1 кабінет гіпербаричної оксигенації, кабінети функціональної діагностики, ендоскопічний, бронхоскопічний, УЗД,...

коротко про онкологічна клініка у Львові

На цій сторінці зібрані онкологічна клініка, розташовані у Львові. Locator.ua відомо про одна онкологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр , який розташований на вул. Ярослава Гашека. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці онкологічна клініка.

 • Скільки Онкологічна клініка у Львові?

  За даним Locator.ua у Львові ведуть діяльність 1 Онкологічна клініка.

 • Які Онкологічна клініка найкращі у Львові?

  Locator радить відвідати насступні Онкологічна клініка у Львові: Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр.

 • Де знаходиться найближчі від мене Онкологічна клініка у Львові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Онкологічна клініка, перейдіть на сторінку Онкологічна клініка у Львові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Онкологічна клініка у Львові?

  Ціни на послуги Онкологічна клініка залежать від конкретної послуги і Онкологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Онкологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Онкологічна клініка.

 • Послугами яких Онкологічна клініка у Львові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Онкологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр.

 • Як зв'язатись з цими Онкологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Онкологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Онкологічна клініка у Львові

Онкологічна клініка за районами Львова: