Locator Львів Пам'ятки Пам'ятники архітектуриПам'ятники архітектури Львів

Пам'ятники архітектури у Львові

1
 • Бернардинський монастир

  площа Соборна, тел.
  площа Соборна, 1, тел. детальніше
  Костел і монастир бернарди́нів у Львові — культовий комплекс ченців Бернардинів, зведений в першій половині XVII ст., в стилі італійсько-голландського маньєризму. Початки францисканців пов'язані з...

Коротко про пам'ятники архітектури у Львові (Львівська)

На цій сторінці зібрані пам'ятники архітектури, розташовані у Львові (Львівська). Locator відомо про одна пам'ятники архітектури поряд з цим місцем серед яких Бернардинський монастир , який розташований на пл. Соборна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці пам'ятники архітектури.

 • Скільки Пам'ятники архітектури у Львові?

  За даним Locator у Львові ведуть діяльність 1 Пам'ятники архітектури.

 • Які Пам'ятники архітектури найкращі у Львові?

  Locator радить відвідати насступні Пам'ятники архітектури у Львові: Бернардинський монастир.

 • Де знаходиться найближчі від мене Пам'ятники архітектури у Львові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Пам'ятники архітектури, перейдіть на сторінку Пам'ятники архітектури у Львові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Пам'ятники архітектури у Львові?

  Ціни на послуги Пам'ятники архітектури залежать від конкретної послуги і Пам'ятники архітектури. Locator.ua дає можливість всім Пам'ятники архітектури вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Пам'ятники архітектури.

 • Послугами яких Пам'ятники архітектури у Львові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Пам'ятники архітектури, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Бернардинський монастир.

 • Як зв'язатись з цими Пам'ятники архітектури?

  Контакти для зв'язку з цими Пам'ятники архітектури ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Пам'ятники архітектури у Львові