Locator Львів Експертиза Судово-медична експертизаСудово-медична експертиза Львів

Судово-медична експертиза у Львові

2
 • Институт судебных экспертиз и права

  вулиця Академіка Богомольця, тел. 0 (32) 253-70... показати
  вулиця Академіка Богомольця, 9, тел. +380(32)253-70-74 детальніше
  Судово-медична експертиза Институт судебных экспертиз и права знаходиться у Львові, вулиця Академіка Богомольця. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:45.
 • Львовское областное бюро судебно-медицинской экспертизы

  Львів, вулиця Пекарська, тел. 0 (32) 276-85... показати
  Львів, вулиця Пекарська, 61, тел. +380(32)276-85-87 детальніше
  Судово-медична експертиза Львовское областное бюро судебно-медицинской экспертизы знаходиться у Львові, вулиця Пекарська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 15:00.

Коротко про судово-медична експертиза у Львові (Львівська)

На цій сторінці зібрані судово-медична експертиза, розташовані у Львові (Львівська). Locator відомо про дві судово-медична експертиза поряд з цим місцем серед яких Институт судебных экспертиз и права, Львовское областное бюро судебно-медицинской экспертизы , які розташовані на вул. Академіка Богомольця, вул. Пекарська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці судово-медична експертиза.

 • Скільки Судово-медична експертиза у Львові?

  За даним Locator у Львові ведуть діяльність 2 Судово-медична експертиза.

 • Які Судово-медична експертиза найкращі у Львові?

  Locator радить відвідати насступні Судово-медична експертиза у Львові: Институт судебных экспертиз и права, Львовское областное бюро судебно-медицинской экспертизы.

 • Де знаходиться найближчі від мене Судово-медична експертиза у Львові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Судово-медична експертиза, перейдіть на сторінку Судово-медична експертиза у Львові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Судово-медична експертиза у Львові?

  Ціни на послуги Судово-медична експертиза залежать від конкретної послуги і Судово-медична експертиза. Locator.ua дає можливість всім Судово-медична експертиза вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Судово-медична експертиза.

 • Послугами яких Судово-медична експертиза у Львові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Судово-медична експертиза, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Институт судебных экспертиз и права, Львовское областное бюро судебно-медицинской экспертизы.

 • Як зв'язатись з цими Судово-медична експертиза?

  Контакти для зв'язку з цими Судово-медична експертиза ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Судово-медична експертиза у Львові