Гроші вимагають рішучих дій та терпіння, і, хоча заробити їх всі неможливо, тим не менш, можливо навчитися фінансовій грамотності, котра збереже Ваші статки від даремних затрат.
Отже, до Вашої уваги, корисні поради від https://obmenka24.kiev.ua/ про те, як здійснювати обмін валют, коли це краще робити, і на що звертати увагу.
Освіченість – головна перевага
Експерти все ще сперечаються, наскільки це правильно, зберігати гроші в іноземній валюті, тим не менш, така практика існує, і вона себе абсолютно виправдовує. Отже, якщо Ваша тактика з управління фінансами включає в себе обмінні операції, радимо дотримуватись таких принципів:
- Перед тим, як міняти, кілька днів спостерігайте за курсом, адже він може змінюватися, причому, за відсутності значних подій на ринку, дані коливання є природними, тож Ви з легкістю встановите певну закономірність
- Визначте, який саме курс Вас влаштовує, та купуйте одразу, як бачите, що він відповідає Вашим очікуванням. А, для того, щоб не втратити вигідну пропозицію, користуйтеся функцією фіксації курсу на 40 хвилин на сайті obmenka24.kiev.ua
- Якщо маєте велику суму на обмін, варто розширити горизонти своїх фінансових знань і поцікавитися такими показниками, як грошова емісія гривні та баланс зовнішньої торгівлі, адже при випуску великої кількості української валюти, її курс починає падати. Крім того, при імпорті великої кількості іноземних товарів та продуктів до країни, аби розрахуватися, потрібно більше іноземної валюти, попит на котру одразу зростає, а, отже і курс росте вгору
- І, нарешті, в якій валюті краще зберігати гроші. Тут безперечним лідером є долар із цілком зрозумілих причин https://obmenka24.kiev.ua/usd-uah, проте експерти радять не замикати свою увагу виключно на ньому, а спланувати свою фінансову подушку таким чином: аби половина заощаджень у валюті була обернена на долари, п’ята частина зберігалася у євро, і третина – у фунтах стерлінгів
Як обміняти валюту вигідно: прості правила для фінансової безпеки
Як і будь-яка інша фінансова операція, обмін валют і його успішність напряму залежать від партнерів, їх надійності та доброчесності, тому ніколи не варто погоджуватися на неофіційні та незаконні операції, мова йде про нелегальні обмінники на вулиці, курс в яких завжди підкупає своїми цінами, проте, на жаль, питання честі не розглядається взагалі, і не тільки обман є частим супутником такого обміну. Тому даний вид ми не радимо розглядати взагалі.
А ось, що робити варто: по-перше, спостерігаємо. Гроші не люблять поспіху, проте поважають рішучі дії, тому варто розуміти стан ринку валют, в ньому орієнтуватися та мати чіткий і зрозумілий план для себе.
Майже завжди ранковий курс є нижчим, і причина цього явища криється у так званому спреді – різниці між купівлею і продажем, яка, як правило, зростає впродовж дня.
Порівнюйте курси різних банків, тут можна навіть скористатися спеціальними онлайн-сервісами, які дають таку статистику, регулярно її поновлюючи.
Не піддавайтеся паніці швидкого обміну під час різких коливань курсу, як правило, такі процеси викликані економічними причинами і стабілізуються впродовж двох днів. Однак, якщо курс на Вашу користь – довго не роздумуйте.
І ситуація, з якою стикаються наші співгромадяни за кордоном сьогодні – це зняття готівки з гривневої картки. Дана операція є вкрай невигідною через обмінні операції, і розмір комісії часто сягає 25% від суми зняття, тому краще такий дій уникати, так само як і розрахунку карткою в гривні, адже при подвійній конвертації Ви платите набагато більше.
Останні коментарі