Болти для промислового, побутового використання, виконання ремонтних робіт, відновлення роботи пристроїв і механізмів. Саме так можна описати болти стандарту DIN 933, що має наразі найбільше поширення серед інших версій болтових з’єднань.
Компанія “Леомарк”, що презентує метизні вироби “Дінмарк” пропонує придбати для застосування кращі зразки кріпильних виробів, виготовлених відповідно до всіх вимог щодо якості, форми, розмірів, властивостей металу.
Універсальні рішення
Універсальність використання болтових виробів DIN 933 у їх стандартизації, глобальному застосуванні однакових підходів до визначення розмірів, вимог щодо міцності матеріалів. Такий підхід дає можливість, наприклад, такі метизи застосовувати для вироблених у Японії пристроїв, що ремонтуються у Швеції або Україні.
Використання єдиних підходів до формування розмірів, кроків різьби, інших показників скорочує витрати, дає можливість безперешкодно застосовувати, ремонтувати, модернізувати виріб в будь-якій країні світу.
Розмір болтів, доступ до витків різьби
Найбільший розмір болтів, доступний для застосування у згаданому стандарті – М62. Найменший розмір –М1,6. Такий діапазон метизів підходить практично для всього доступного кріпильним елементам асортименту деталей, вузлів звичайної або посиленої міцності.
Всі болти стандарту можуть виготовлятись різних габаритних розмірів, проте є дві характерні риси:
- наявність різьби, що закінчується майже під шляпкою;
- можливість використовувати на одному болті нитки різьби на 200 мм.
Для встановлення болтів використовують ручний, автоматизований інструмент, ручний електроінструмент. Такі метизи можна без додаткової підготовки, встановлювати за допомогою автоматизованих ліній, оскільки для накручування потрібно мінімум часу, нескладні пристосування.
Чому болти цього стандарту активно застосовують у різних з’єднаннях
У таких болтів висока міцність на удар, вібрацію, розрив. Це відноситься до «старших» за розмірами болтів – від М10…М12 і закінчуючи список болтами М52.
Болти мають посилену циліндричну форму, можуть встановлюватись на машини, механізми, що перебувають в щоденній жорсткій експлуатації.
Виготовлення болтів відбувається із застосуванням трьох найпоширеніших видів сировини:
- сталь;
- нержавіюча сталь;
- кольоровий метал.
Оптимальна вартість, можливість використання у всіх видах промислового, побутового обладнання, на будівельному майданчику перетворюють таке з’єднання у кращий вид матеріалів для створення міцного сполучення металевих та інших виробів.
За посиланням https://from-ua.info/bolty-din-933-nadiynist-ta-universalnist/ можна прочитати детальніше про болти DIN 933, їх використання, різновиди, отримати ширшу інформацію про базові характеристики.
Болти – найпростіший варіант метизів серед тих, що забезпечують дуже точне, витривале, проте недороге у реалізації з’єднання. Серед таких болтових з’єднань, найпоширеніше – болтове сполучення з шестигранників по периметру болта. Це метиз зі швидким закріпленням деталей і можливість посиленого захисту виробів.
Останні коментарі