Locator Львів Медичні комісіїМедичні комісії Львів

Медичні комісії у Львові

4
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Психиатрическая Медико-Социальная Экспертная Комиссия № 1, № 2
  вулиця Кульпарківська, тел. 0 (32) 264-07... показати
  вулиця Кульпарківська, 95, тел. 0(32)264-07-11 детальніше
  Медичні комісії Психиатрическая Медико-Социальная Экспертная Комиссия № 1, № 2 знаходиться у Львові, вулиця Кульпарківська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 15:00.
 • Комиссия водителей
  проспект В\'ячеслава Чорновола, тел. 0 (32) 291-91... показати
  проспект В\'ячеслава Чорновола, 45а, тел. 0(32)291-91-48 детальніше
  Медичні комісії Комиссия водителей знаходиться у Львові, проспект В'ячеслава Чорновола. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 15:00.
 • Львовская Областная хозрасчетная поликлиника
  проспект В\'ячеслава Чорновола, тел. 0 (32) 231-72... показати
  проспект В\'ячеслава Чорновола, 45ак11, тел. 0(32)231-72-63 детальніше
  Медичні комісії Львовская Областная хозрасчетная поликлиника знаходиться у Львові, проспект В'ячеслава Чорновола. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Медико-социальная экспертная комиссия Галицкого района
  Львів, вулиця Олександра Фредра, тел. 0 (32) 261-50... показати
  Львів, вулиця Олександра Фредра, 2, тел. 0(32)261-50-18 детальніше
  Медичні комісії Медико-социальная экспертная комиссия Галицкого района знаходиться у Львові, вулиця Олександра Фредра. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 15:00.

коротко про медичні комісії у Львові

На цій сторінці зібрані медичні комісії, розташовані у Львові. Locator.ua відомо про чотири медичні комісії поряд з цим місцем серед яких Психиатрическая Медико-Социальная Экспертная Комиссия № 1, № 2, Комиссия водителей, Львовская Областная хозрасчетная поликлиника та інші , які розташовані на вул. Кульпарківська, пр. В'ячеслава Чорновола і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичні комісії.

 • Скільки Медичні комісії у Львові?

  За даним Locator.ua у Львові ведуть діяльність 4 Медичні комісії.

 • Які Медичні комісії найкращі у Львові?

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичні комісії у Львові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичні комісії, перейдіть на сторінку Медичні комісії у Львові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичні комісії у Львові?

  Ціни на послуги Медичні комісії залежать від конкретної послуги і Медичні комісії. Locator.ua дає можливість всім Медичні комісії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичні комісії.

 • Послугами яких Медичні комісії у Львові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичні комісії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Психиатрическая Медико-Социальная Экспертная Комиссия № 1, № 2, Комиссия водителей, Львовская Областная хозрасчетная поликлиника.

 • Як зв'язатись з цими Медичні комісії?

  Контакти для зв'язку з цими Медичні комісії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичні комісії у Львові

Медичні комісії за районами Львова: