Locator Львів ГуртожитокГуртожиток Львів

Гуртожиток у Львові

2
фільтр: цілодобово
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Общежитие Львовского училища физической культуры
  вулиця Княгині Ольги, тел. 0 (32) 238-27... показати
  вулиця Княгині Ольги, 3, тел. +380(32)238-27-91 детальніше
  Гуртожиток Общежитие Львовского училища физической культуры знаходиться у Львові, вулиця Княгині Ольги. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Общежитие Львовского государственного университета физической культуры
  вулиця Пасічна, тел. 0 (32) 271-80... показати
  вулиця Пасічна, 64а, тел. +380(32)271-80-69 детальніше
  Гуртожиток Общежитие Львовского государственного университета физической культуры знаходиться у Львові, вулиця Пасічна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 06:00 до 00:00.

коротко про гуртожиток у Львові

На цій сторінці зібрані гуртожиток, розташовані у Львові. Locator.ua відомо про дві гуртожиток поряд з цим місцем серед яких Общежитие Львовского училища физической культуры, Общежитие Львовского государственного университета физической культуры , які розташовані на вул. Княгині Ольги, вул. Пасічна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці гуртожиток.

 • Скільки Гуртожиток у Львові?

  За даним Locator.ua у Львові ведуть діяльність 2 Гуртожиток.

 • Які Гуртожиток найкращі у Львові?

 • Де знаходиться найближчі від мене Гуртожиток у Львові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Гуртожиток, перейдіть на сторінку Гуртожиток у Львові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Гуртожиток у Львові?

  Ціни на послуги Гуртожиток залежать від конкретної послуги і Гуртожиток. Locator.ua дає можливість всім Гуртожиток вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Гуртожиток.

 • Послугами яких Гуртожиток у Львові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Гуртожиток, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Общежитие Львовского училища физической культуры, Общежитие Львовского государственного университета физической культуры.

 • Як зв'язатись з цими Гуртожиток?

  Контакти для зв'язку з цими Гуртожиток ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Гуртожиток у Львові

Гуртожиток за районами Львова: